• Wpisów: 1152
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 41 412 / 2875 dni
 
niunia1993
 
forever young♥: Święta święta i po świętach. Jeszcze niedawno wyczekiwało się tego magicznego czasu a tu już po nim. Już nawet mamy nowy rok. Tak więc życzę wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku i aby szczęście wam sprzyjało.

Jak tam wam minęły święta? Mi to dobrze chociaż miałam gips na nodze przez 2 tygodnie to wczoraj mi go zdjęli. Tak więc mam nadzieję, że już wszystko w porządku będzie z tą kostką.

Co do prezentów to jakoś niedługo się dla was pochwalę. Ale co najgorsze nie zrobiłam zdjęć prezentów jakie wręczyłam ale może z czasem mi się uda je zrobić to pokażę dla was.

Święta spędzone jak zawsze u babci. To jak zawsze w miłym gronie się je spędziło. Pośmiało się. Na pierwszy dzień Świąt się wypiło trochę z rodzinką.

Sylwestra spędziłam z Marcin i pojechaliśmy jak rok temu do Supraśla. Cieszę się bardzo z tego wyjazdu ale szkoda, że tak krótko bo tylko na jeden dzień, ale dobre i to.
Kurcze ale ten czas szybko mija aż ciężko w to uwierzyć, ale co zrobić trzeba nadążać za tym tempem. Teraz mam dużo nauki bo koniec roku ale dam radę ;). Ja zawsze wyjdę z dziwnych sytuacji.

Zapraszam również na mojego bloga aby dowiedzieć się jakich mam ulubieńców całego roku z filmów.

bluekami.blog.pl/2017/01/02/podsumowanie-roku-2016/

Koniec

Nie możesz dodać komentarza.