• Wpisów: 1152
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 41 412 / 2875 dni
 
niunia1993
 
Kochani ♥
Wstawiam wam tak jak w tytule postacie z Chobits ale tylko tych najważniejszych. W następnym wpisie będę najważniejsze persecony ♥

Hideki Motosuwa ♥

Hideki Motosuwa jest osiemnastoletnim (dziewiętnastoletnim w mandze) chłopakiem, który oblał egzamin na uniwersytet. W związku z tym, zapisuje się na kurs przygotowawczy w Tokio. Ze względu na brak pieniędzy nie może sobie pozwolić na własny komputer (persocoma), chociaż o tym marzy. Hideki jest kolekcjonerem erotycznych pisemek i ma wielką słabość do miłych i ładnych kobiet, co w jego wieku nie jest niczym dziwnym. Dość nieśmiały, przez co trudno mu jest się umówić z jakąkolwiek dziewczyną. Dzięki szczęściu, odnajduje przy śmietniku persocoma – Chi, dla której postanawia stać się nauczycielem. Przez długi czas głęboką sympatią darzył Yumi (raz nawet wybrali się na randkę), jednak potem okazało się, że uczucie do Chii jest tym, na które długo czekał.

Raz miło się tą postać ogląda ale czasem aż za bardzo irytuje mnie. Jak się wkurza to nie da się nie płakać ze śmiechu. Zastanawia mnie po on macha tymi rękami i turla się po ziemi. Ale widać, że mu zależy na Chii.

pobrane.jpg

images.jpg

18821.jpg


Shinbo Hiromu ♥

Chłopak w wieku Hidekiego który zbiegiem okoliczności zamieszkuje w tym samym pensjonacie i uczęszcza do tej samej szkoły. Staje się przyjacielem Hidekiego oraz jego prawą ręką w sprawie persoconów. Jest przyjacielski i pomocny, uwielbia także swojego przenośnego persocona Summomo.

Bardzo fajna postać, którą miło się ogląda. Jest bardzo pomocny i zawsze można na niego liczyć w każdej sytuacji.
pobrane (1).jpg

pobrane (2).jpg

pobrane.jpg


Minoru Kokobunji ♥

Genialny i bogaty chłopak którego Hideki poznaje dzięki Shinbo kiedy on polecił mu iść w sprawie informacji na temat Chii. Od niego właśnie dowiadujemy się najciekawszych rzeczach o persoconach. Ma on także własnej roboty persocony.

Zawsze smutny chłopak, który jest całkowicie pochłonięty nauką. Daży wielkim uczuciem swojego persecona ale i tęskni za swoją zmarłą siostrą.

images.jpg

2ac4e7b3bb120b0c6243cb8bfafff639.jpg

1740053_640px.jpg


Takako Shimizu ♥
Nauczycielka naszych dwóch znajomych w szkole przygotowawczej. Bardzo martwi się o oceny Hidekiego i stara się mu pomóc, chociaż na początku wygląda na pogodną osobę to później dowiadujemy się że skrywa pewną przykrą tajemnicę.

Przykre jest co ją w życiu spotkało ale potem los się do niej uśmiechnął i pewnie będą żyli ze sobą długo i szczęśliwie.

pobrane (1).jpg

shimizu_takako-12886.jpg

pobrane.jpg


Yumi Omura ♥

Przyjaciółka z pracy Hidekiego. Na początku wygląda na to że razem się całkiem nieźle dogadują. Jest pogodna i wesoła, do wszystkiego podchodzi z usmiechem. Tak jak Takako ma tajemnicę.

Przesympatyczna osoba, która wycierpiała w swoim życiu ale również spotka ją coś miłego.

pobrane (1).jpg

08Yumi.jpg

Omura.Yumi.600.32982.jpg


Chitose Hibiya ♥

Dozorczyni w bloku, w którym Hideki wynajmuje mieszkanie. Jest ona wdową. Jej mąż zmarł z powodu choroby. Pod nieobecność Hidekiego pomaga mu w opiece nad Chii.

Cudowna osoba, która skrywa pewną tajemnice. Ale nie martwcie się ta tajemnica nie jest zła.

pobrane.jpg

Chitose Hibiya-from-Chobits-28616-536748101.png

Chitose.Hibiya.58657-800x.jpg


Hiroyasu Ueda ♥

Właściciel cukierni Tyrol, który zatrudnił u siebie Chii. Ueda jest bardzo wrażliwym mężczyzną. Jego pierwszą miłością był persocon o imieniu Yumi.

Tak jak poprzednie osoby bardzo fajna postać. Widać, że posiada dużo ciepła i miłości w sobie.

5688-1177453263.jpg

pobrane (1).jpg

pobrane.jpg


Yoshiyuki Kojima ♥

Człowiek, który porwał Chii; często kłócił się z Minoru Kokubunji na forum BBS. Występuje pod nickiem "Dragonfly" (ang. ważka). Później pomaga naszym bohaterom w poszukiwaniu informacji o Chii i organizacji Chobits. Kojima czuje zazdrość, gdyż to nie on a Hideki jest posiadaczem Chii, którą on bardzo chciałby mieć w swojej kolekcji. Przez pewien czas był posiadaczem malutkiego persocona o imieniu Kotoko.

Na początku postać ta mnie strasznie obrzydzała i nie dałam rady na nią patrzeć ale potem coś tam minimalnie się zmieniło.

Yoshiyuki_Kojima.jpg

Yoshiyuki.Kojima.full.32954.jpg

81671.jpg


Koniec ♥

Nie możesz dodać komentarza.