• Wpisów: 1152
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 41 412 / 2875 dni
 
niunia1993
 
Kochani ♥
Kilka lat temu chyba nawet 5 lub 6 lat temu czytałam przepiękną anime książkę a jest nią Chobits. Szczerze od wczoraj zaczęłam oglądać odcinki i na prawdę robi wrażenie. Chociaż książka jakoś lepiej mi szła.
Książka jest napisana w sposób prosty i czyta się jednym tchem. Uwielbiam takie przedziwne książki i filmy, które mogą mnie przenieść gdzieś indziej. Do takiego wyimaginowanego świata. Można dzięki temu przenieść się w inny świat, jak ja to lubię.
Książka ta jest o chłopaku Hideki Motosuwa, który pochodzi ze wsi. Ale przeniósł się do miasta, by kontynuować edukację. Pewnego dnia, w drodze do domu, znajduje 'Persocona', robota w kształcie dziewczyny, leżącego na śmietniku i zawiniętego w bandaże. Robot okazuje się być uszkodzony, pozbawiony całego oprogramowania. Przed Hidekim staje zadanie nauczenia Chii wszystkiego, i odkrycie jej tajemnicy.
Nie będę opisywała wam odcinków bo bym najchętniej napisała o co tam chodzi ale przecież warto przeczytać lub obejrzeć. I na prawdę polecam bo warte jest to anime swojej uwagi.

Koniec ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego